mat. prasowy

Dla wszystkich, których widok tańczącej pary przyprawia o szybsze bicie serca Słupski Ośrodek Kultury proponuje rozpoczęcie własnej przygody na parkiecie. Jeżeli zawsze marzyliście by wraz z drugą osobą zanurzyć się w rytmie tańca, pokazać sobie i znajomym, że macie w sobie tę gorączkę to nie pozostaje nic innego zapisać się na najbliższy Kurs Tańca Towarzyskiego.

mat. prasowy
mat. prasowy

Już 15 stycznia rozpoczyna się kolejna edycja kursu, w czasie którego pod okiem doświadczonej instruktor, w odpowiednim dla siebie tempie nauczycie się tańców standardowych: walca angielskiego, wiedeńskiego, tanga, quickstepa oraz tańców latynoamerykańskich: rumby, samby, cha-chy, jive’a, salsy. Dowiecie się jak efektywnie prowadzić partnerkę oraz jak współpracować z partnerem. Przede wszystkim jednak wspaniale spędzicie czas i odkryjecie niezwykłą radość jaką daje taniec!

Zajęcia odbywały się będą w poniedziałki i środy, w godzinach od 19.30 do 20.45 w sali widowiskowej Słupskiego Ośrodka Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1. Kurs rozpoczyna się 15 stycznia. Koszt to tylko 80 złotych od osoby za jeden stopień (kurs obejmuje trzy stopnie).

Informacje szczegółowe i zapisy : w sekretariacie SOK tel. 059/845-64-41.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.