Chcieli okraść sklep alkoholowy. Zostali zatrzymani

03 stycznia 2014r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali dwie osoby, które minionej nocy próbowały włamywać się do sklepów z alkoholem. Sprawcy płytkami chodnikowymi próbowali wyważyć drzwi wejściowe. Zatrzymani to słupszczanie w wieku 33 i 55 lat. Za usiłowanie włamania grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. archiwum

fot. archiwum

Minionej nocy dyżurny komendy w Słupsku otrzymał telefoniczne zgłoszenie o podejrzeniu włamania do dwóch sąsiadujących ze sobą sklepów w centrum miasta. Natychmiast na miejsce skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze z daleka już zauważyli dwóch mężczyzn, którzy płytami chodnikowymi uderzali w witrynę jednego ze sklepów, próbując tam wejść. Sprawcy widząc zbliżających się mundurowych zaczęli uciekać. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Okazało się, że to słupszczanie w wieku 33 i 55 lat. Obydwaj byli już wcześniej notowani w policyjnych kartotekach.

Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Obaj zostali umieszczeni w policyjnym areszcie i dzisiaj po wytrzeźwieniu będą przesłuchani. W tej sprawie usłyszą zarzuty usiłowania włamania, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności .


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz