Tragedia w Lęborku. Zginęła kobieta potrącona przez autobus

03 stycznia 2014r. | Drukuj

Policjanci ponad dwie godziny zabezpieczali miejsce miejsce śmiertelnego potrącenia kobiety do jakiego doszło w czwartek przed południem na ul. Krzywoustego w Lęborku. Prowadzone śledztwo wyjaśni okoliczności tragedii.

[youtube_sc url=http://youtu.be/qUteDNGCCL4]

W czwartek około godz. 10:30 w obrębie przejścia dla pieszych doszło do potrącenia 72 letniej kobiety przez autobus PKS. Z miejsca wypadku potrąconą zabrało pogotowie, jednak w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz wykonali oględziny miejsca wypadku. Kierowca autobusu został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie z wynikiem 0,00 promila. Przez ponad dwie godziny ruch w okolicy miejsca wypadku był kierowany przez policjantów wahadłowo.

Zebrany materiał i wykonane przez policjantów oględziny zostaną przestawione biegłemu, który sporządzi w toku prowadzonego śledztwa opinię i wskaże okoliczności oraz przyczyny tragedii.

Galeria


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz