Nowy sezon z Zumbą w Słupsku!

02 stycznia 2014r. | Drukuj

Wraz z początkiem nowego roku przychodzi czas na rozliczenie się ze „świątecznymi kilogramami” i rozleniwieniem, które nieuchronnie towarzyszy długiemu odpoczynkowi. Słupski Ośrodek Kultury, na przyśpieszenie powrotu do formy i normalnego tempa życia, proponuje spotkanie z Zumbą czyli taniec i fitness w jednym!

fot. alejakobiet.pl

fot. alejakobiet.pl

Już w najbliższą niedzielę 5 stycznia o godz. 17.00 w Słupskim Ośrodku Kultury, rozpoczyna się kolejny sezon Zumby. Jak zwykle nie zabraknie dobrej zabawy, litrów wylanego potu i tysięcy spalonych kalorii.

Zumba to niezwykle popularne połączenie elementów tańców latynoamerykańskich oraz fitnessu. Taka kombinacja gwarantuje znakomitą zabawę oraz możliwość uczestnictwa osobom o różnym stopniu przygotowania sportowego oraz będących w dowolnej grupie wiekowej. Zajęcia Zumby wykorzystują intuicyjną zdolność do przetwarzania muzyki w ruch, dzięki czemu nie wymagają żmudnej nauki przygotowawczej, nie są nużące, a gwarantują znakomite efekty dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Koszt wstępu na zajęcia wynosi 15 zł. Dla mam, które zdecydują się zabrać swoje pociechy organizatorzy mają  specjalną ofertę – opłata dla dziecka biorącego udział w warsztatach wynosi jedynie 5 zł.

Zapisy i informacje szczegółowe: (59) 845-64-41 lub 796-570-627


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz