Poszukiwania sprawcy rozboju w Słupsku

30 grudnia 2013r. | Drukuj

Słupscy Policjanci poszukują świadków napadu rabunkowego na hurtownię w Słupsku do którego doszło tydzień temu w godzinach wieczornych. Łupem złodzieja padła znaczna kwota pieniędzy. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego czynu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Do tego zuchwałego napadu doszło tydzień temu, wieczorem na terenie kompleksu hurtowni w Słupsku. Około godziny 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z hurtowni skradziono znaczną kwotę pieniędzy. Ubrany na ciemno mężczyzna, wtargnął do obiektu i za pomocą przedmiotu przypominającego broń zażądał od kasjerki wydania gotówki z kasy. Gdy tylko otrzymał gotówkę natychmiast uciekł.

Wezwani na miejsce policjanci od razu przystąpili do działania. Informacja o napastniku trafiła do wszystkich policyjnych patroli, a śledczy zabezpieczyli pobliski teren w poszukiwaniu sprawcy. Przez kilka godzin policjanci zabezpieczali ślady, a następnie wspólnie z właścicielem szacowali straty. Kryminalni ze Słupska niemal bez przerwy od tygodnia pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zuchwałego rozboju. Trwa ustalanie i przesłuchanie świadków. Policjanci poszukują osób, które mogły widzieć podejrzaną osobę bądź osoby będące w tym czasie w pobliżu lub w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu hurtowni przy ulicy Poznańskiej. Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nawet z pozoru wydające się jako nieistotne, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nr tel. 997 lub 112 bądź z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

Policjanci zapewniają dyskrecję oraz anonimowość.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem

Najnowsze komentarze