Poszukiwania sprawcy rozboju w Słupsku

30 grudnia 2013r. | Drukuj

Słupscy Policjanci poszukują świadków napadu rabunkowego na hurtownię w Słupsku do którego doszło tydzień temu w godzinach wieczornych. Łupem złodzieja padła znaczna kwota pieniędzy. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego czynu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Do tego zuchwałego napadu doszło tydzień temu, wieczorem na terenie kompleksu hurtowni w Słupsku. Około godziny 18.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z hurtowni skradziono znaczną kwotę pieniędzy. Ubrany na ciemno mężczyzna, wtargnął do obiektu i za pomocą przedmiotu przypominającego broń zażądał od kasjerki wydania gotówki z kasy. Gdy tylko otrzymał gotówkę natychmiast uciekł.

Wezwani na miejsce policjanci od razu przystąpili do działania. Informacja o napastniku trafiła do wszystkich policyjnych patroli, a śledczy zabezpieczyli pobliski teren w poszukiwaniu sprawcy. Przez kilka godzin policjanci zabezpieczali ślady, a następnie wspólnie z właścicielem szacowali straty. Kryminalni ze Słupska niemal bez przerwy od tygodnia pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zuchwałego rozboju. Trwa ustalanie i przesłuchanie świadków. Policjanci poszukują osób, które mogły widzieć podejrzaną osobę bądź osoby będące w tym czasie w pobliżu lub w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu hurtowni przy ulicy Poznańskiej. Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nawet z pozoru wydające się jako nieistotne, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nr tel. 997 lub 112 bądź z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

Policjanci zapewniają dyskrecję oraz anonimowość.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz