Gdyński eRatusz nominowany do Mobile Trends Awards

18 grudnia 2013r. | Drukuj

eRatusz, zawsze aktualna strona i aplikacja mobilna z wiadomościami z Gdyni, została nominowana do Mobile Trends Awards 2013. To najważniejszy polski konkurs honorujący najlepsze rozwiązania mobilne.

4370_s_600

eRatusz został nominowany w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”, w której o główną nagrodę rywalizuje z Krakowem, Szklarską Porębą i Wrocławiem. Zwycięzcę wskaże kapituła, złożona ze specjalistów branży IT. Eksperci wezmą jednak pod uwagę wybór internautów. Głosowanie trwa do poniedziałku 23 grudnia na stronie: 2014.mobiletrends.pl/glosowanie. Wyniki poznamy 16 stycznia 2014 roku podczas konferencji Mobile Trends Conference w Krakowie.

eRatusz to bezpłatna aplikacja mobilna na smartfony i tablety, zawierająca zawsze aktualne wiadomości z Gdyni. Dostępna jest dla urządzeń z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Android, iOS oraz Windows. eRatusz to także strona internetowa pod adresem www.eratuszgdynia.pl.

Aplikację i stronę mobilną www.eratuszgdynia.pl przygotowała gdyńska firma PPG Mobile z Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz