Pod łóżkiem ukrywał marihuanę

16 grudnia 2013r. | Drukuj

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali 19 letniego mieszkańca gminy Damnica podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu gdzie przebywał funkcjonariusze znaleźli pod łóżkiem ponad 30 gramów zafoliowanej w pakiet marihuany. Mężczyźnie za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Kryminalni z Komisariatu I Policji w Słupsku ustalili, że w jednym z mieszkań w Gminie Damnica zajmowanym przez 19 letniego mężczyznę mogą znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze w jednym z pokoi-pod łóżkiem odnaleźli foliowy worek, w którym znajdował się pakiet z zielonym suszem wewnątrz. Późniejsze badania testerami narkotykowymi potwierdziły, że jest to ponad 32 gramy marihuany. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i będą one teraz dowodem w prowadzonej sprawie. 19 letni mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania narkotyków.

Za ten czyn grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz