W „maluchu” przewoził narkotyki

13 grudnia 2013r. | Drukuj

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 22-letniemu słupszczaninowi, który widząc zbliżających się policjantów odrzucił na tylne siedzenie fiata 126p zawiniątko z kilkoma porcjami marihuany. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu, policjanci znaleźli kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami tych narkotyków wewnątrz.

mat. prasowy

KWP Gdańsk

Uwagę policjantów patrolujących osiedle „Zatorze” w Słupsku zwróciło dwóch mężczyzn stojących przy samochodzie fiat 126p. Kierowca „fiacika” na widok radiowozu wyrzucił na tylne siedzenie jakiś pakunek i szybko wsiadł do pojazdu próbując odjechać. Policjanci włączając sygnały świetlne i dźwiękowe, dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 22-letni kierowca pochodzący ze Słupska był notowany za przestępstwa narkotykowe.

Mundurowi podczas przeszukania pojazdu znaleźli woreczek foliowy, który mężczyzna wcześniej odrzucił. Jak się okazało były tam narkotyki. Trwające w tej sprawie czynności, doprowadziły do kolejnych ustaleń. W trakcie przeszukania mieszkania gdzie jak ustalili policjanci przebywał wcześniej zatrzymany mężczyzna, znaleziono kilkanaście pustych opakowań ze śladowymi ilościami marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz