Złodziej w Lęborku zaatakował dwukrotnie. Policja prosi o pomoc

10 grudnia 2013r. | Drukuj

Dwóch rabunków jednego wieczoru dokonał poszukiwany przez lęborską policję mężczyzna. Wyznaczono 3000 zł nagrody dla osoby, która pomoże we wskazaniu i zatrzymaniu sprawcy tych napadów.

lebork_napad_sklep1

Do zdarzeń doszło w poniedziałek około godz. 16 i około 21 na terenie Lęborka. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, wysoki (około 180 cm), ubrany w ciemną (granatową lub czarną) kurtkę, spodnie typu bojówki w kolorze jasno brązowym, popielatym, w kapturze i z kominiarką na twarzy wszedł najpierw do zakładów bukmacherskich na ul. Staromiejskiej. Potem prawdopodobnie ten sam mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego przy ul. I Armii Wojska Polskiego. Po wejściu zażądał wydania pieniędzy i nie używając siły po otrzymaniu pieniędzy wyszedł w nieznanym kierunku. Jak wynika z zapisu monitoringu i zeznań świadków, mężczyzna miał przy sobie przedmiot przypominający toporek lub siekierę.

Od wczorajszego wieczoru pracuje specjalnie powołana przez komendanta grupa policjantów. Trwają przesłuchania świadków i osób, które mogły mieć związek z przestępstwem. Policja prosi o kontakt pod numerem tel. 59 8634-809 lub 997. Wszystkim osobom informującym nas o sprawcy opisanych kradzieży zapewniamy pełną anonimowość.

[youtube_sc url=http://youtu.be/L1_FTG9jj4k]


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz