Polskie reprezentantki też przygotowują Szlachetną Paczkę

02 grudnia 2013r. | Drukuj

Blisko dwie godziny Natalia Partyka oraz jej koleżanki z Kadry Narodowej, Marta Gołota i Kasia Grzybowska,  robiły zakupy, z których przygotują SZLACHETNĄ PACZKĘ. Otrzyma ją samotna matka wychowująca trzyletnią Zosię i dwunastoletniego Kubę.

fot. nadesłane

fot. Jagoda Ratajczak

– Zdecydowałyśmy się pomóc, ponieważ to świetne uczucie, kiedy można dać drugiej osobie coś od siebie. Zależy nam też na tym, by ta rodzina, pomimo trudnej sytuacji, spędziła święta w dobrych nastrojach- mówiła podczas zakupów Natalia Partyka.  To już druga edycja Szlachetnej Paczki, w którą się włączyła.

Co znajdzie się w Paczce? Oprócz artykułów żywnościowych i środków czystości, będą też niespodzianki dla dzieci, żelazko, odzież i obuwie. Nie zabraknie także gry planszowej, o której marzyła rodzina.

A ile rodzin czeka jeszcze na pomoc? W samym pomorskim jest ich jeszcze ponad 110, zaś w skali kraju mowa o ponad 3300.

Jak można dołączyć do SZLACHETNEJ PACZKI i zostać Darczyńcą? Wystarczy wejść nawww.szlachetnapaczka.pl i wybrać jedną z Rodzin znajdujących się w bazie i przygotować dla nich wyjątkową paczkę. Co ważne, paczki nie trzeba robić samemu. Warto zorganizować się ze znajomymi i razem przygotować prezent. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez wpłaty na konto lub wysłanie charytatywnego SMS o treści PACZKA pod nr 75465 (5 PLN + VAT).

Już 7 i 8 grudnia FINAŁ SZLACHETNEJ PACZKI – weekend cudów, w trakcie którego, zjednoczy się ponad 300 tys. Polaków – Darczyńców, Wolontariuszy, Rodzin w potrzebie. Wspaniałej atmosfery będzie można doświadczyć odwiedzając Magazyny SZLACHETNEJ PACZKI w ponad 500 rejonach w Polsce.

„Nie ma Polski biednej i bogatej. Jest jedna Polska” – to hasło tegorocznej kampanii SZLACHETNEJ PACZKI. Łączymy biednych i bogatych, gdyby nie Paczka nigdy by się nie spotkali, nie wiedzieliby o swoich istnieniach. Jednoczymy Polaków, którzy chcą mądrze pomagać, bez względu na podziały i różnice. Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami oraz dawać im impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie ”podnoszą się” i chcą wygrywać swoje życie.

Galeria

fot. Jagoda Ratajczak


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz