Trwają poszukiwania 33-letniej kobiety

29 listopada 2013r. | Drukuj

Policjanci z Suchanina poszukują 35-letniej Ewy Todorowskiej z Gdańska. Kobieta w ubiegły poniedziałek wyszła z ośrodka przy ul. Niedźwiednik w Gdańsku i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną.

KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

35-letni Ewa Todorowska 25 listopada br. ok. godz. 15.00 wyszła z ośrodka przy ul. Niedźwiednik i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Zaginiona jest osobą upośledzoną w stopniu umiarkowanym. Niewykluczone, że zaginiona przebywa w towarzystwie kolegi, z którym widywana była na terenie Gdańska. Z mężczyzną tym już wcześniej uciekała z domu.

Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, ma zielone oczy, włosy krótkie długości do uszu, koloru jasny blond, twarz okrągła. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru granatowego, legginsy koloru białego oraz czarne buty do kostek z futerkiem. Ponadto, miała przy sobie torebkę koloru biało-zielonego przewieszoną przez ramię.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia kobiety lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji na Suchaninie przy ul. Kartuskiej 245B, tel. (058) 32-16-822 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz