„Pan Baj i zaczarowana katarynka” – premiera w Rondzie

26 listopada 2013r. | Drukuj

W niedzielne popołudnie 1 grudnia o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci (niedorosłe i dorosłe) do Teatru Rondo na premierę spektaklu „Pan Baj i zaczarowana katarynka”. Przedstawienie, zrealizowane przez Teatr Planeta M, to urocza w formie i błyskotliwa w treści, sceniczna baśń, traktująca o prostej lecz wiecznie aktualnej mądrości.

mat. prasowy

mat. prasowy

Motywem, wokół którego osnuta jest fabuła przedstawienia w wykonaniu Iwo Bochata i reżyserii Magdaleny Płanety, jest czas. Jednak nie ten czas, który ustawicznie zmusza nas do gonitwy w zabieganym świecie spraw i sprawunków. Pan Baj i jego zaczarowana katarynka przypomną nam, że naszym życiem mogą kierować jeszcze siły starsze, mądrzejsze, piękniejsze i dużo ważniejsze niż krótką i ulotna chwila, która czasem zdaje nam się wszystkim.

„Pan Baj i zaczarowana katarynka” to spotkanie z piękną sztuką. Będącą jednak nie pięknem zewnętrznego powabu, którego przecież jej nie brakuje. Jednak ta opowieść to baśń o starym ideale, każącym widzieć prawdziwe piękno we wszystkim co dobre i mądre. Niedzielne spotkanie z uroczą, edukacyjną opowieścią w teatralnej wspólnocie z pewnością należy do tej kategorii.

Bilety: 15 zł normalny, 7 zł ulgowy. Specjalna oferta dla rodzin – (3 osoby i więcej: mama+tata+dziecko; mama+dwoje dzieci, itd) w bilecie rodzinnym wszyscy otrzymują ulgę niezależnie od wieku.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz