Słupscy policjanci poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym

18 listopada 2013r. | Drukuj

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach. Mężczyzna ten podejrzany jest o dokonanie przestępstwa innej czynności seksualnej. Prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym słupskiej Komendy Miejskiej pod nr tel. 0-59-848-03-38 oraz 997 i 112. Zapewniona jest  dyskrecja i anonimowość otrzymanych informacji.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Słupsku prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa „doprowadzenia do innej czynności seksualnej”.

Do tego zdarzenia doszło w dniu 16 października 2013 roku około godziny 15.20 w rejonie ulicy Rejtana w Słupsku. Śledczy ustalili, że sprawcą jest mężczyzna, którego wizerunek znajduje się na zamieszczonych zdjęciach. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji ustalono także rysopis sprawcy: wiek około 28 -30 lat, 170 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy ciemne- normalnej długości. Mężczyzna miał charakterystyczne szerokie kości szczeki.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Okoliczności wskazują, że poszukiwany sprawca, w chwili zdarzenia ubrany był w robocze spodnie ogrodniczki koloru ciemnej, zgniłej zieleni. Pod ogrodniczkami miał najprawdopodobniej bluzę ciemnego koloru. Buty robocze ciemne.

– W związku z publikacją wizerunku podejrzanego mężczyzny, informujemy iż nie ma podstaw do typowania jego z innymi podobnymi sprawami mającymi miejsce w ostatnim czasie w Słupsku – mówi rzecznik słupskiej Policji – Robert Czerwiński.

Policja apeluję do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach, o kontakt telefoniczny z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku (ul. Al. 3 go maja 1) lub z inną, najbliższą jednostką Policji. Można też dzwonić pod numery: 0-59-848-03-38 albo 997 i 112.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz