Zatrzymany z marihuaną w kieszeni

15 listopada 2013r. | Drukuj

Kryminalni z Komisariatu II Policji w Słupsku zatrzymali 33 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością 2 gramów marihuany. W trakcie przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli mielarkę i wagę służącą do porcjowania marihuany. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Słupsk

KMP Słupsk

Policjanci ze Słupska w trakcie patrolu zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych gwałtownie zmienił kierunek marszu. Zaraz po tym został zatrzymany i wylegitymowany. Okazało się co było faktyczną przyczyną takiego zachowania. Mężczyzna, którym okazał się 33 letni słupszczanin, miał przy sobie ukrytą w odzieży porcję suszu roślinnego. Późniejsze badanie wykazało, że były to dwa gramy marihuany. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez słupszczanina, kryminalni zabezpieczyli wagę służącą do porcjowania narkotyków i plastikowe urządzenie służące do jego mielenia. Zatrzymany 33 latek spędził noc w policyjnym areszcie. Dzisiaj zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty posiadania narkotyków.

Za ten czyn, który jest przestępstwem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz