Policjanci zabezpieczyli przejazd do Słupska kibiców Pogoni Lębork

12 listopada 2013r. | Drukuj

Kilkudziesięciu policjantów z Lęborka i Gdańska oraz funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei zabezpieczali wyjazd kibiców na mecz do Słupska. Zabezpieczenie przejazdu odbyło się bez zakłóceń porządku, a kibice stosowali się do poleceń policjantów.

W niedzielę kilkudziesięciu policjantów z Lęborka i Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei zabezpieczali wyjazd i przejazd kibiców Pogoni Lębork na mecz derbowy w Słupsku. Policjanci legitymowali i sprawdzali, pod kątem niebezpiecznych przedmiotów i alkoholu, grupę ponad 110 kibiców lęborskiego klubu piłkarskiego, która zebrała się już przed godziną 10 przed dworcem PKS.

W wyniku kontroli cztery osoby zostały ukarane mandatami za spożywanie i usiłowanie spożywania alkoholu. Po sprawdzeniu wszystkich kibiców zostali oni pod eskortą policjantów przeprowadzeni na peron skąd pociągiem pojechali do Słupska.

Zabezpieczenie przejazdu obyło się bez zakłóceń ładu porządku, a kibice stosowali się do poleceń policjantów zabezpieczających ich wyjazd. Tak duża liczba sił i środków wykorzystana do zabezpieczenia przejazdu lęborskich kibiców była niezbędna z uwagi na antagonistyczne nastawienie kibiców obu klubów.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz