Baltic Cup 2013. Międzynarodowe strzelanie w Łebie

08 listopada 2013r. | Drukuj

Od piątku 8 listopada Łeba gości uczestników II Międzynarodowych Zawodów w Strzelaniach Pneumatycznych „Baltic Cup 2013″. Jest to kontynuacja zawodów o „Puchar Ziemi Lęborskiej”, które od 2004 roku organizowane były przez klub „Lidera-Amicus” Lębork.

mat. prasowe

mat. prasowe

W tym roku udział potwierdziły ekipy z Białorusi, Litwy, Łotwy, Rosji, Szwecji i Norwegi. Ponadto do Łeby przyjadą zawodnicy z 29 klubów z całej Polski oraz kadra narodowa juniorów i seniorów. Łącznie w Łebie wystartuje ponad 320 zawodników.

Również w tym roku nie zabraknie w Łebie strzeleckich gwiazd. Udział w Baltic Cup zapowiedzieli tegoroczni medaliści mistrzostw Europy: Agnieszka Nagay, Paula Wrońska, Karolina Kowalczyk, Joanna Tomala, Klaudia Breś, Agata Nowak, Kamil Gersten, Radosław Podgórski, Piotr Daniluk i Damian Klimek. Po raz dziewiąty do Łeby przyjedzie z Białorusi Mistrzyni Olimpijska z Seulu Irina Shilova.

Zawodnicy rywalizować będą w konkurencjach pistoletowych i karabinowych w kategoriach wiekowych: młodzik, młodziczka, junior, juniorka, senior, seniorka.

Zawody odbywają się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Łeby Andrzeja Strzechmińskiego oraz Burmistrza Miasta Lęborka Witolda Namyślaka.


Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz