14-latek pod wpływem narkotyków w lęborskim skate parku

08 listopada 2013r. | Drukuj

Do lęborskiego szpitala został przewieziony 14-latek pod wpływem narkotyków. Chłopak zasłabł w miejscowym skate parku. Przy dziecku znaleziono woreczek strunowy z suszem roślinnym.

KPP Lębork

KPP Lębork

Dyżurny lęborskiej policji otrzymał zgłoszenie z pogotowia o nieletnim, który został zabrany z terenu skate parku, a przy którym ratownicy medyczni znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym. Funkcjonariusze ustalili dane personalne 14-latka oraz zabezpieczyli substancję roślinną, w której jak okazało się po przebadaniu na testerze, znajdowały się zabronione związki chemiczne, w tym związki THC.

Nieletni trafił do szpitala chwilę po tym jak wypalił jej część. Policjanci przekażą zatrzymaną substancję do laboratorium. Sprawa 14-latka trafi do sądu rodzinnego. Przypadek chłopca, któremu pomocy musiało udzielić pogotowie, potwierdza niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą zażywania dopalaczy.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz