Księżniczka Czardasza we Fregacie

20 września 2010r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury „Fregata” zaprasza na „Księżniczkę Czardasza”, czyli najpopularniejszą operetkę wszechczasów. To wyjątkowe widowisko muzyczne będzie można zobaczyć 3 października 2010 roku w Sali LCK „Fregata” przy ulicy Gdańskiej 12. Początek przedstawienia zaplanowano na godzinę 19.00.

– Mieszkańcy Lęborka będą mieli okazję uczestniczyć w widowisku, w którym weźmie udział 15 aktorów i muzyków – mówi Paweł Piwka. – Operetkę zobaczymy w wykonaniu śpiewaków, muzyków i tancerzy na co dzień skupionych wokół Opery Bałtyckiej w Gdańsku. Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór z najbardziej rozpoznawalnym tytułem operetkowym na świecie.

Widowisko zostało przygotowane przez zespół Gdańskiej Inicjatywy Artystycznej „Off & Bach” / fot. mat. promocyjne

Jak zapowiadają twórcy spektaklu, widowisko jest gratką zarówno dla miłośników gatunku, jak i tych, którzy operetkę przyjdą obejrzeć z ciekawości po raz pierwszy. Nie zabraknie takich szlagierów operetkowych jak: „Choć na świecie dziewcząt mnóstwo..”, „Co się dzieje, oszaleję…”, czy „Jak bal to bal”.

Bilety w cenie 20 złotych dostępne są w Galerii „Fregata” przy ulicy Reja 28 od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 17 oraz w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz