Dwa przedstawienia w Teatrze Rondo

06 listopada 2013r. | Drukuj

W piątek 8 listopada o godz. 19.00 zapraszamy do Teatru Rondo na dwa przedstawienia Studenckiego Teatru „Pivetta”. Widzowie, którzy odwiedzą w tym dniu Rondo zobaczą „Rysunki na pamiątkę” oraz „Siostrę mojej siostry”, oba w reżyserii Wiesława Dawidczyka.

fot. GK

fot. GK

„Rysunki na pamiątkę” to przedstawienie, zrealizowane na podstawie sztuki Bożeny Borek, w którym cztery młode aktorki, uczennice słupskich szkół, w teatralnym dialogu, podejmą się opisania najtrudniejszych tematów towarzyszących egzystencji każdego człowieka. Cudowna tajemnica życia i odwiecznie oswajanie śmierci to stan permanentnie związany z każdym z nas, nawet jeśli sobie tego nie uświadamiamy. Jak z najtrudniejszym rysunkami na pamiątkę poradzą sobie młode dziewczyny? Zobaczymy już w piątek.

„Rysunki na pamiątkę” wg sztuki Bożeny Borek
reżyseria – Wiesław Dawidczyk

Występują:

  • Ania – Natalia Kowalewska
  • Magda – Magda Dziemidowicz
  • Pani Morti – Zuzia Margas
  • Lekarz – Magda Laska

„Siostra mojej siostry” to spektakl zrealizowany na motywach sztuki Małgorzaty Mroczkowskiej. Przedstawienie zostało zbudowane na pomyśle zabawy z publicznością, a właściwie zastawiania myślowych „pułapek” pojawiających się w trakcie akcji dramatu. Widzowie będą musieli zadać sobie pytania: jacy są bohaterowie, a jak nam się wydaje? A my czy jesteśmy tacy jak myślimy, czy tacy jakimi postrzegają nas inni? I wiele wiele innych. W tym przedstawieniu nic nie jest jasne a wszystko musi być dopowiedziane. Po odpowiedzi zapraszamy już w piątek.

„Siostra mojej siostry”
reżyseria: Wiesław Dawidczyk

Występują:

  • Justyna – Małgorzata Sokołowska
  • Kinga – Patrycja Bryl
  • Dr Brock – Łukasz Makowski
  • Postać – Angelika Kołtun

Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 7 zł.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz