Kępice mają nowego Komendanta Policji

05 listopada 2013r. | Drukuj

Komendant Miejski Policji w Słupsku, mł. insp. Andrzej Szaniawski wręczył rozkaz personalny nowo mianowanemu Komendantowi Komisariatu Policji w Kępicach. Został nim aspirant Andrzej Zoppa. Obecni na uroczystości przedstawiciele lokalnych władz, życzyli komendantowi sukcesów w pełnieniu bezpiecznej służby na rzecz społeczności.

KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Aspirant Andrzej Zoppa jest nowym Komendantem Komisariatu Policji w Kępicach. Stanowisko to wcześniej piastował kom. Czesław Mozilla, obecnie będący na emeryturze.

Aspirant Andrzej Zoppa ma 38 lat i służbę w Policji pełni od 1997 roku. Jest doświadczonym policjantem. Swoje pierwsze kroki w mundurze stawiał w Komendzie Stołecznej Policji w Wydziale Prewencji Zabezpieczenia Miasta Warszawy. Od 10 lat służbę pełni w Komisariacie Policji w Kępicach. Specjalizuje się w pracy dochodzeniowo-śledczej.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz