Znany piłkarz z Pomorza dyrektorem reprezentacji

02 listopada 2013r. | Drukuj

Tomasz Iwan, były piłkarz pochodzący z Ustki został dyrektorem ds. organizacyjnych piłkarskiej reprezentacji Polski. Iwana zaproponował na to stanowisko Adam Nawałka, nowy selekcjoner narodowej jedenastki.

tomasz-iwan3

O tym, że Tomasz Iwan został dyrektorem ds. organizacyjnych piłkarskiej reprezentacji Polski  poinformowano na oficjalnej stronie PZPN.

„Nie zastanawiałem się ani chwili nad tą propozycją. Reprezentacji i orzełkowi się nie odmawia. To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Traktuję to trochę, jak kolejne powołanie do reprezentacji. Dziś nie gram już w piłkę, ale teraz znowu będę bardzo blisko kadry. Tak, jak kiedyś na boisku, będę dawał z siebie wszystko i chciał pomóc drużynie jak najbardziej. Nowa rola to dla mnie wyzwanie, ale uważam, że poradzę sobie jako dyrektor ds. organizacyjnych. Przecież jako były piłkarz doskonale znam oczekiwania zawodników” – cytuje strona PZPN Iwana, 40-krotnego reprezentanta Polski.

Awans Tomasza Iwana był możliwy dzięki temu, że selekcjonerem kadry został Adam Nawałka, który zastąpił Waldemara Fornalika. Nieoficjalnie mówi się w PZPN, że to właśnie Iwan przekonywał Zbigniewa Bońka do powołania Nawałki.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz