Marsz żywych trupów w Słupsku!

01 listopada 2013r. | Drukuj

„Gdy słońce zajdzie za horyzont, wyruszymy na miasto by siać grozę i spustoszenie” – pod takim hasłem odbyła się wczorajsza impreza społecznościowa. Zombie wybiegli na słupskie ulice i straszyli przechodniów, cała akcja miała charakter żartobliwy, uczestnicy nie kryli zadowolenia i obiecali, że za rok wyruszą ponownie w miasto. Organizatorem happeningu było stowarzyszenie Fioletowy Front.

fot. GK

fot. GK

„Marsz zombie” organizowany jest na całym świecie, po raz pierwszy w Polsce odbył się w czerwcu 2007 roku w Warszawie. W ślad za stolicą powędrowały inne miasta naszego kraju: Poznań, Gdańsk, Słupsk, Przemyśl, Zielona Góra, Tarnów, Legnica, Białystok oraz Dąbrowa Górnicza.

Galeria

 


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Żega pisze:

    Brakuje mi słów na tego typu „zabawy”. Nie wiem, jak nazywać takie upiorne zjawisko – GŁUPOTA, czy raczej już TRAGEDIA UMYSŁOWA autorów i „aktorów”, tego żałosnego widowiska.

Dodaj komentarz