Ile kosztuje miesięczne utrzymanie słupskiego akwaparku

29 października 2013r. | Drukuj

Słupski akwapark jest znany już w całym kraju, a jeszcze nie został oddany do użytku. Sztandarowa inwestycja słupskiego magistratu ponosi za sobą ogromne koszty, miesięcznie jest to 20 tys. złotych.

fot. GK

fot. GK

W lipcu zrobiło się gorąco, gdy słupski radny Maciej Maraszkiewicz (PO), zwrócił się z pytaniem jakie koszty ponosi miasto z tytułu postoju na placu budowy. Andrzej Kaczmarczyk, zastępca prezydenta Słupska, odmówił udzielenia informacji na ten temat argumentując, że nie jest to istotne dla interesu publicznego.

Odpowiedź radny Maraszkiewicz otrzymał dopiero wtedy, gdy zapowiedział, że złoży skargę do wojewody. Ten sam problem miał inny radny, Robert Kujawski, który odpowiedź otrzymał dopiero po skierowaniu sprawy do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.

Inwestycja miała być już ukończona od ponad roku. W dalszym ciągu nie udało się wyłonić nowego wykonawcy, który ma dokończyć przerwane prace.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. zygi pisze:

    Zobaczycie jakie straty bedzie generowal jak będzie wybudowany ! Klątwa i pamiątka po Panu Kobylinskim ! Powinien teraz zostać jego dozgonnym dyrektorem !

Dodaj komentarz