Poszukują gazu łupkowego i rozdają dzieciom odblaski

23 października 2013r. | Drukuj

Komendant powiatowy policji w Lęborku i jego zastępca przyjęli przedstawicieli firmy energetycznej zajmującej się wydobyciem gazu łupkowego – Lane Energy Poland. Policja otrzymała wsparcie w postaci akcesoriów odblaskowych, dla dzieci z gminy Nowa Wieś Lęborska i Wicko.

lane-energy2

Dyrektor ds. Środowiska Timothy Harding, dyrektor ConocoPhillips ds. kontaktów zewnętrznych Kris Sava oraz kierownik Lane Energy Poland ds. kontaktów na terenie Polski Tomasz Gryżewski wraz z tłumaczem spotkali się w lęborskiej komendzie i przekazali na ręce komendanta ponad 500 sztuk różnego rodzaju elementów odblaskowych.

Przekazane przez firmę przedmioty, takie jak plecaki z odblaskowymi elementami, opaski na ręce i na rower, czapki z odblaskowymi wstawkami oraz „worki” odblaskowe na plecaki szkolne będą już wkrótce wręczane dzieciom i młodzieży z terenu gmin Nowa Wieś Lęborska i Wicko przez policjantów podczas prelekcji na temat bezpiecznego zachowania na drodze pieszych i rowerzystów.

Lane Energy Poland to spółka powiązana z konsorcjum 3legs Resources, które posiada udziały w sześciu koncesjach na obszarze basenu Bałtyckiego. Trzy zachodnie koncesje (Damnica, Lębork i Karwia) należą do Lane Energy Poland. We wrześniu 2012 roku, ConocoPhillips przejął 70 proc. udziałów w spółce Lane Energy Poland a 3Legs Resources jest właścicielem 30 proc. udziałów. Z kolei trzy wschodnie (Cedry Wielkie, Stegna i Godkowo) koncesje należą do Lane Energy Exploration Sp. z o.o., spółki zależnej od 3Legs Resources.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz