Halloweenowy Maraton Zumby w Słupsku

23 października 2013r. | Drukuj

Strasznie, śmiesznie, a zarazem zdrowo, tanecznie i sportowo będzie w Słupskim Ośrodku Kultury podczas Halloweenowego Maratonu Zumby, który odbędzie się w SOKu 31 października o godz. 18.00.

fot. mat. prasowy

mat. prasowy

Uczestnicy, którzy postanowią spędzić halloweenowy czwartek w Słupskim Ośrodku Kultury, czekają dwie godziny świetnej zabawy, prowadzonej przez dwie instruktorki Zumba Fitness. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy, którzy kochają taniec, ruch i gorące muzyczne rytmy. Przypominany, że Zumba nie wymaga wcześniejszego przygotowania oraz nie przewiduje granic wiekowych!

Jak przystało na imprezę halloweenową gorąco zachęcamy uczestników do skorzystania z fantastycznych przebrań. Osoby, które postanowią zatańczyć w przebraniach mogą liczyć na specjalną promocję przy zakupie biletów wstępu.

Wstęp: dzieci do 13 roku życia – 15zł (w przebraniu tylko 10zł), osoby powyżej 13 roku życia – 25zł (w przebraniu tylko 20zł).


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Żega pisze:

    Nie znoszę i stanowczo protestuję przeciwko lansowaniu, w Polsce i na Kaszubach, obcej nam kultury. Jest to tym bardziej nie na miejscu, że niszczy naszą tradycję i kulturę, a termin tej głupiej zabawy jest bardzo niestosowny, w okresie Wszystkich Świętych. Dla ludzi, z naszego kręgu kultury, to czas wyciszenia, zadumy i modlitwy. Kategorycznie potępiam autorów imprez Halloweenowych, mącących w umysłach naszej młodzieży. Jestem za słowiańskimi zwyczajami, które są nam najbliższe.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze