Halloweenowy Maraton Zumby w Słupsku

23 października 2013r. | Drukuj

Strasznie, śmiesznie, a zarazem zdrowo, tanecznie i sportowo będzie w Słupskim Ośrodku Kultury podczas Halloweenowego Maratonu Zumby, który odbędzie się w SOKu 31 października o godz. 18.00.

fot. mat. prasowy

mat. prasowy

Uczestnicy, którzy postanowią spędzić halloweenowy czwartek w Słupskim Ośrodku Kultury, czekają dwie godziny świetnej zabawy, prowadzonej przez dwie instruktorki Zumba Fitness. W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy, którzy kochają taniec, ruch i gorące muzyczne rytmy. Przypominany, że Zumba nie wymaga wcześniejszego przygotowania oraz nie przewiduje granic wiekowych!

Jak przystało na imprezę halloweenową gorąco zachęcamy uczestników do skorzystania z fantastycznych przebrań. Osoby, które postanowią zatańczyć w przebraniach mogą liczyć na specjalną promocję przy zakupie biletów wstępu.

Wstęp: dzieci do 13 roku życia – 15zł (w przebraniu tylko 10zł), osoby powyżej 13 roku życia – 25zł (w przebraniu tylko 20zł).


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Żega pisze:

    Nie znoszę i stanowczo protestuję przeciwko lansowaniu, w Polsce i na Kaszubach, obcej nam kultury. Jest to tym bardziej nie na miejscu, że niszczy naszą tradycję i kulturę, a termin tej głupiej zabawy jest bardzo niestosowny, w okresie Wszystkich Świętych. Dla ludzi, z naszego kręgu kultury, to czas wyciszenia, zadumy i modlitwy. Kategorycznie potępiam autorów imprez Halloweenowych, mącących w umysłach naszej młodzieży. Jestem za słowiańskimi zwyczajami, które są nam najbliższe.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze