Zaduszki Muzyczne w Słupskim Ośrodku Kultury

21 października 2013r. | Drukuj

25 października o godz. 20.00 zapraszamy do Słupskiego Ośrodka Kultury na tradycyjne Zaduszki Muzyczne. Gwiazdą tegorocznego koncertu będzie formacja „Nie strzelać do pianisty”. Jeszcze przed ich występem publiczność rozgrzeją dwa świetne znane słupszczanom zespoły: „Magmen” i „Resekcja”.

fot. mat. prasowy

fot. mat. prasowy

Formacja „Nie strzelać do pianisty” na ogólnopolskiej scenie pojawiła się niedawno bo w 2012 roku. Jednakże od razu zdobyła sobie wielkie uznanie, otrzymując nagrody na Festiwalu Las, Woda & Blues i zwyciężając globalną bitwę zespołów Hard Rock Rising 2012, gdzie w ogólnoświatowym głosowaniu zostali oficjalnym reprezentantem krakowskiej Hard Rock Cafe. Od tego czasu uczestniczyli w najważniejszych festiwalach bluesowych i rockandrollowych w Polsce. W muzyce zespołu znajdziemy najlepsze brzmienia lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, które współgrają z indywidualnym stylem grupy. „Nie strzelać do pianisty” na koncertach zawsze pokazują się z najlepszej strony, przez co stali się ulubieńcami publiczności.

„Magmen” i „Resekcja” to fenomenalny przykład tego, jak muzyka potrafi zapewnić młodość – weterani ostrego grania, mimo upływu lat pozostają wierni swojemu stylowi energetycznego i szalonego grania.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Słupskim Ośrodku Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz