Kradli na stacji benzynowej. Zostali złapani

18 października 2013r. | Drukuj

Nie za długo cieszyli się swoim łupem dwaj mężczyźni, którzy z lęborskiej stacji paliw ukradli kilka butelek olejów silnikowych. Po ucieczce zostali złapani przez policjantów z Lęborka. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Lębork

KPP Lębork

Po godzinie 17.00 dyżurny lęborskiej Policji otrzymał zgłoszenie kradzieży jakiej dokonali dwaj mężczyźni na stacji paliw w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego. Złodzieje ukradli 4 litry oleju silnikowego o wartości prawie 600 zł. Wysłani na miejsce zdarzenia policjanci z zapisu monitoringu rozpoznali sprawców kradzieży. Już kilka minut po tym jak złodzieje uciekli ze skradzionym mieniem, policjanci zatrzymali ich w centrum miasta. Mężczyźni w wieku 47 i 41 lat byli pijani, mieli przy sobie skradziony olej, który policjanci zwrócili na stację paliw.

Mężczyźni noc spędzili w policyjnych celach, a dzisiaj zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty kradzieży. 41-latek dodatkowo odpowie za kradzież sklepową jakiej dokonał dwa dni temu i dzięki zapisu monitoringu również został rozpoznany przez policjantów z Zespołu Wykroczeń. Za kradzież mienia mężczyznom grozi do 5 lat pozbawiania wolności.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz