Polityczna walka o Słupsk. Czy referendum okaże się skuteczne?

07 października 2013r. | Drukuj

W mieście ostatnimi czasy pojawiło się dużo plakatów, banerów oraz bilbordów związanych z nadchodzącym referendum. Najbardziej jednak uwagę przykuwają bilbordy z wizerunkiem obecnego prezydenta Słupska z jego autentycznymi wypowiedziami. Mieszkańcy Słupska nie kryją, że wypowiedzi włodarza wprowadzają ich w osłupienie.

fot. GK

fot. GK

Bilbordy w Słupsku wiszą od kilku dni, inicjatorem takiej kampanii referendalnej jest stowarzyszenie Nasz Słupsk. Przypomnijmy, w mieście zawiązała się grupa ludzi chcących odwołać obecnego prezydenta, w tej licznej grupie znajdują się przedstawiciele partii politycznych, stowarzyszeń, ale najbardziej uwagę zwracają osoby z otoczenia Macieja Kobylińskiego, którzy z własnych powodów postanowili przeciwstawić się prezydentowi. Do tak licznej grypy zaliczają się byli zastępcy prezydenta, radni oraz wysocy urzędnicy słupskiego magistratu.

Referendum o odwołanie prezydenta miasta Słupska przed upływem kadencji odbędzie się 27 października, aby okazało się skuteczne udział w nim musi wziąć 15 679 uprawnionych do głosowania słupszczan. Na dzień dzisiejszy w Słupsku prawo głosowania posiada 75 830 osób.


Opublikowano w: PolecaneSłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz