Trwa zbiórka żywności „Podziel się Posiłkiem”

04 października 2013r. | Drukuj

Serdecznie zapraszamy do udziału w specjalnej zbiórce żywności, która jest dedykowana właśnie dzieciom. Akcja Podziel się Posiłkiem rozpoczęła się już dzisiaj i potrwa do 5 października. Żywność będzie zbierana przez wolontariuszy w Słupsku, Ustce, Lęborku, Kępicach, Wicku, Luzinie, Pucku i Władysławowie.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Zarówno sklepy, w których zbierana będzie żywność, jak i punkty zbiórek na terenie sklepów będą odpowiednio oznakowane, wolontariusze będą posiadali specjalne identyfikatory. Najbardziej potrzebne produkty, rekomendowane przez Banki Żywności, to: olej, płatki śniadaniowe, gotowe dania dla dzieci, przetwory owocowe i rybne.

Po zbiórce, produkty zostaną przekazane organizacjom, które na co dzień zajmują się dożywianiem dzieci. Są wśród nich szkoły, świetlice, domy dziecka, towarzystwa przyjaciół dzieci oraz stowarzyszenia pomagające dzieciom i młodzieży.

Akcja ma charakter ogólnopolski i organizowana jest przez 31 Banków Żywności w partnerstwie z firmą Danone w 2 500 sklepów w całym kraju. W akcję zaangażowało się aż 35 tysięcy wolontariuszy w całej Polsce. Jest to 9 edycja ogólnopolskiej zbiórki żywności Podziel się Posiłkiem.


Opublikowano w: LęborkPuckSłupskWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz