Groził bronią na kulki

24 września 2013r. | Drukuj

Wczoraj zarzut gróźb karalnych usłyszał 20-letni mieszkaniec Kutna. Mężczyzna wczesnym rankiem w minioną niedzielę we Władysławowie wyciągnął z kabury pistolet na kulki i groził nim 37-letniemu mieszkańcowi Władysławowa. Sprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci zabezpieczyli atrapę broni. Za stosowanie gróźb karalnych grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Gdańsk

fot. KWP Gdańsk

Władysławowscy funkcjonariusze w minioną niedzielę przed godz. 7.00 odebrali zgłoszenie o groźbach przy użyciu broni palnej. Bardzo szybko udali się na jedną z ulic miasta, gdzie czekał 37-letni pokrzywdzony – mieszkaniec miasta. Okazało się, że na miejscu jest również sprawca zdarzenia. Policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Kutna, mężczyzna miał pod kurtką w kaburze imitację broni palnej na tzw. kulki. Przedmiot został przez mundurowych zabezpieczony, a sprawca przewieziony do policyjnego aresztu. 20-latek był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Śledczy ustalili, że zatrzymany mieszkaniec Kutna zauważył jak pokrzywdzony kłóci się z dwiema osobami, więc postanowił im pomóc kierując broń w kierunku 37-latka.

Wczoraj śledczy przesłuchali mężczyznę i postawili mu zarzut gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz