Dzień Chłopaka na Woja Polaka

24 września 2013r. | Drukuj

Już w najbliższą sobotę 28 września w godzinach od 14.00 do 16.00 Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza na kolejne zakręcone warsztaty dla dzieci i młodzieży. „Dzień Chłopaka na Woja Polaka” to propozycja dla wszystkich chętnych a zawłaszcza dla chłopców i dziewcząt, które lubią pohałasować podczas świętowania „Dnia Chłopaka”.

materiał prasowy

materiał prasowy

Dla uczestników zaplanowany jest szereg zwariowanych i energetycznych warsztatów oraz konkursów. Uczestnicy będą bawić się w bajanie „Bajoczki”, czyli w kreatywne opowiadanie bajek, skakać na skakance na czas, kręcić hula-hop oraz próbować swoich sił we wbijaniu gwoździ w płot. Podczas warsztatów zostaną  stworzone filcowe drobiazgi i papierowe upominki dla solenizantów. Sobotnią zabawę z Pracownią zakończy mocny akcent w postaci wspólnie odtańczonej Zumby!

W konkursach będzie można wygrać atrakcyjne nagrody: miesięczny karnet na zajęcia w Pracowni Ceramicznej, pojedyncze wejściówki na warsztaty, pamiątkowe medale oraz oczywiście słodycze!

Organizatorzy pragną, aby warsztaty rękodzielnicze przed Pracownią Ceramiczną na stałe wpisały się w krajobraz Kulturalnego Podwórka i naszego miasta dlatego chcą by „Dzień Chłopaka na Woja Polska” stał się odtąd słupską tradycją.

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy pod numerem telefonu 507321314.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz