Biblioteka na celowniku fotoreportera. Konkurs fotograficzny

18 września 2013r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Biblioteka na celowniku fotoreportera”. Czekają atrakcyjne nagrody.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze Słupska i powiatu słupskiego. Może wziąć w nim udział młodzież w wieku od 13 do 19 lat.

Jury czeka na zdjęcia przedstawiające oryginalne spojrzenie na współczesną bibliotekę. Organizatorzy pragną zobaczyć to miejsce oczami młodych ludzi, dowiedzieć się jak postrzegają bibliotekarzy i jaką rolę w ich życiu pełni książka tradycyjna oraz e-book, czy audiobook. Dlatego głównym tematem ocenianych fotografii powinny być: biblioteka, książka lub czytanie.

Prace konkursowe należy dostarczyć do dnia 5 listopada osobiście do sekretariatu MBP lub przesłać na adres biblioteki.
Konkurs rozstrzygnięty zostanie przez komisję konkursową powołaną przez dyrektora MBP w Słupsku do 20 listopada 2013 r.

Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu wraz z koniecznymi do wypełnienia załącznikami znajduje się na stronie internetowej MBP oraz w siedzibie Organizatora w Dziale Informacji i Promocji Biblioteki. Dodatkowe informacje pod numerem tel. (59) 840 58 29 lub (59) 840 58 38.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz