Taniec towarzyski dla dzieci w Słupskim Ośrodku Kultury

18 września 2013r. | Drukuj

W Słupskim Ośrodku Kultury rusza kolejna edycja kursu tańca towarzyskiego dla dzieci. Już 30 września  o godz. 17.00 w SOKu, odbędą się specjalne pokazowe zajęcia, na których można będzie zapoznać się z ofertą naszej Pracowni Tańca, a także zaprezentować swoim pociechom uroki uczestnictwa w zajęciach. Pierwsze zajęcia są otwarte i całkowicie bezpłatne.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Warsztaty pokazowe, jak również cały kurs przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. W trakcie 50 minutowych spotkań, który odbywały się będą dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i czwartki o 17.00, uczestnicy poznają radość związaną z nauką szerokiej gamy tanecznych gatunków. Kurs obejmuje takie tańce jak: samba, cha-cha, polka, jive, walc angielski, walc wiedeński i quickstep oraz disco.

Sposób prowadzenia zajęć oraz poziom trudności dostosowany jest do możliwości dzieci i wykorzystuje naukę przez zabawę. Warsztaty są mieszaniną ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych, zatem poza zdobywaniem nowych umiejętności uczestnictwo w nich znakomicie kształtuje rozwój fizyczny i psychiczny dzieci, a także pozwala na zdobycie nowych znajomości i świetną zabawę.

Na pokazowe zajęcia 30 września o 17.00 prosimy zabrać sportowy stój (dziewczynki – spódniczki oraz bawełniane koszulki, chłopcy – długie sportowe spodnie oraz koszulki) oraz wygodne zmienne obuwie na miękkiej podeszwie.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz