Wypadek busa na Kaszubach. Ranni młodzi piłkarze

14 września 2013r. | Drukuj

15 osób, w tym większość dzieci odniosło obrażenia w wyniku zderzenia busa z samochodem osobowym w Nowej Cerkwi koło Chojnic. Busem podróżowało dwunastu 13-letnich piłkarzy „Chojniczanki”, którzy jechali na mecz piłki nożnej do Gniewa.

sdssa

Do wypadku doszło w sobotę rano na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Pawłowo.  Opel astra wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z busem przewożącym młodzieżową drużynę piłkarską. Do szpitala odwieziono dwanaście rannych dzieci i trzy osoby dorosłe. Obrażenia odniosły także dwie osoby z opla, w tym dziecko. 

 – Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Nowa Cerkiew. Bus jechał z Chojnic w kierunku Gniewa, gdy kierujący oplem astrą wyjechał z drogi podporządkowanej w kierunku Nowej Cerkwi – mówi mł. asp. Renata Konopelska-Klepacka z komendy policji w Chojnicach. Busem podróżowało dwunastu 13-letnich piłkarzy „Chojniczanki”, którzy jechali na mecz piłki nożnej do Gniewa. Życiu rannych nie zagraża niebezpieczeństwo.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz