Bezpłatne zajęcia fotograficzne „Podpatrujemy”

10 września 2013r. | Drukuj

Młodzież z terenu objętego rewitalizacją miasta Słupska zapraszamy serdecznie do udziału w bezpłatnych zajęciach fotograficznych pt. „Podpatrujemy”, które odbywać się będą w Teatrze Rondo, w nowej Pracowni Fotograficznej.

fot. Słupski Ośrodek Kultury

fot. Słupski Ośrodek Kultury

Zapisy na zajęcia potrwają do 12 września. Chęć udziału można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu  59-842-63-49 lub osobiście w Teatrze Rondo przy ul. M. Niedziałkowskiego 5a w godzinach od 13.00 do 17.00,  (decyduje kolejność zgłoszeń, w zajęciach może uczestniczyć młodzież od 13 roku życia mieszkająca przy ulicach objętych rewitalizacją).

Zajęcia odbywać się będą od września do listopada 2013 r. W programie zaplanowano: wykłady oraz zajęcia praktyczne z zakresu fotografii cyfrowej i analogowej, naukę obsługi programu Photoshop oraz plenery na ulicach Słupska.

Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Rewitalizacja Traktu Książęcego w Słupsku w obrębie I obszaru problemowego Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2009-2015”. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013. 


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz