Nielegalna amunicja oraz narkotyki w jednym ze słupskich mieszkań

03 września 2013r. | Drukuj

Zarzut posiadania nielegalnej amunicji do broni palnej oraz narkotyków i tytoniu bez znaków akcyzy, usłyszy dzisiaj 48-letni słupszczanin zatrzymany wczoraj przez słupskich policjantów. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

fot. policja.pl

fot. policja.pl

Kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku w trakcie realizacji jednej ze spraw narkotykowych ustalili, że na terenie Słupska przebywa mężczyzna mający związek z tym procederem. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że najprawdopodobniej stoi za nim 48-letni Słupszczanin, znany Policji – uprzednio karany za podobne przestępstwa kryminalne.

W trakcie przeszukania wynajmowanego przez niego mieszkania, śledczy zabezpieczyli woreczek strunowy z zawartością blisko grama amfetaminy. Dalsze czynności doprowadziły do ujawnienia w tym mieszkaniu 148 sztuk nielegalnej amunicji sportowej-kaliber 5,6mm oraz 7 kilogramów krajanki tytoniu bez znaków akcyzy. Zatrzymany Słupszczanin trafił do policyjnego aresztu. Zabezpieczone w jego mieszkaniu przedmioty będą stanowiły dowód w sprawie przed sądem. Dzisiaj mężczyzna doprowadzony zostanie do Prokuratury, gdzie usłyszy zarzuty związane z nielegalnym posiadaniem amunicji, narkotyków i tytoniu be znaków akcyzy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności oraz grzywna w wysokości 4 tysięcy złotych.

Niewykluczone są również kolejne zatrzymania w tej sprawie.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz