Lęborscy nauczyciele gotowi na nowy rok szkolny

02 września 2013r. | Drukuj

Rozpoczyna się nowy rok szkolny, do którego przygotowywali się nie tylko powracający z wakacji uczniowie. W lęborskim ratuszu odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół podstawowych, gimnazjów i przedszkoli.

fot. UM Lębork

fot. UM Lębork

Siedmiu nauczycieli otrzymało akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela minowanego. Zastępca Burmistrza Miasta Alicja Zajączkowska wręczyła nagrody dwóm absolwentom lęborskich gimnazjów – laureatom konkursu na najlepszego absolwenta gimnazjum organizowanego przez ZNP w Gdańsku: Monice Balińskiej i Tomaszowi Ziemianowi. Czterech dyrektorów otrzymało akty przedłużające im stanowisko na kolejne 5 lat.

W tym roku w przedszkolach na terenie Lęborka funkcjonować będzie 36 oddziałów, w których miejsce znalazło 1001 dzieci. Dodatkowe oddziały powstały w 3 placówkach (nr 1, 2 i 6).

W szkołach powstanie 10 oddziałów zerowych (252 dzieci). Ogółem w szkołach podstawowych uczyć się będzie 2168 dzieci w 81 oddziałach. Do gimnazjów uczęszczać będzie 1080 dzieci w 43 oddziałach


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz