Zbiórka zużytego sprzętu w Słupsku

22 sierpnia 2013r. | Drukuj

Do 30 września potrwa akcja odbioru zużytego sprzętu elektronicznego na terenie miasta Słupska. Osoby zainteresowane są proszone o wystawienie zużytego sprzętu elektronicznego przed posesją lub budynkiem mieszkalnym do godz. 9.00. Zużyty sprzęt zostanie odebrany bezpłatnie przez firmę ELEKTRONIKZBIÓR.

fot. GK

fot. GK

Harmonogram odbioru zużytego sprzętu

24-08-2013 OS. AKADEMICKIE:
Wiejska, Nowowiejska, Kniaziewicza, Kozietulskiego, Nad Śluzami, Wybickiego, Mierosławskiego, Sułkowskiego, Pułaskiego, Krajewskiego, Prądzyńskiego, Arciszewskiego Racławicka, Awstrica, Spacerowa, Sosnowa, Leśna, ks. Brzóski, Pogodna, Gdyńska, Jesionowa, Parkowa, Świerkowa, Modrzewiowa, Głogowa, Bukowa, Jałowcowa, Jaśminowa, Olchowa, Cisowa, Jodłowa, Dębowa, Hubalczyków, Sucharskiego, Grzybowa, Jagodowa, Poziomkowa, Borówkowa, Żurawinowa, Konwaliowa, Gajowa;

27-08-2013 OS. PIASTÓW:
Szczecińska, Matejki, Koszalińska, Dunikowskiego, Braci Gierymskich, Chełmońskiego, Narutowicza, Kossaka, Fałata, Grottgera, Malczewskiego, Krzywoustego;

31-08-2013 OS.KRÓLA STEFANA BATOREGO:
3 Maja, Włodkowica, Batorego, Bogusława 10, Gryfitki, Grażyny, Leszczyńskiego, Wiatraczna, Włodkowica, Konarskiego, Mochnackiego, Rejtana, Grunwaldzka, Fabryczna, Piłsudskiego;

03-09-2013 OS. NIEPODLEGOŁOŚCI :
Matuszewskiego, Kozłowskiego, Trusiewicza, Tyszki, Grabskiego, Daszyńskiego, Limanowskiego, Wesołowskiego, Pestkowskiego, Budzyńskiego, Dmowskiego, Romera, Roweckiego, Witosa, Zaborowskiej, Andersa, Kulczyńskiego, Wyszyńskiego, Batalionów Chłopskich, Rzymowskiego, Iwaszkiewicza, Nałkowskiej, Staffa, Boya Żeleńskiego, Legionów Polskich, 11 Listopada;

07-09-2013 OS SŁOWIŃSKIE:
Madalińskiego, Hołdu Pruskiego, Wiśniowa, Kwiatowa, Różana, Klonowa, Lipowa, Druyffa, Obrońców Wybrzeża, Lelewela, Lotha, Piastów, Wysoka, Gellerta, Browicza, Rydygiera, Orłowskiego, Biernackiego, Modrzejewskiego, Na Wzgórzu, Raszyńska, prof. Grucy, prof. Degi, Gdańska, Dębińskiego, Chłopickiego, Wysockiego, Sokolnickiego, Sowińskiego, Zajączka, Dwernickiego;

10-09-2013 OS. STARE MIASTO:
Tuwima, Kołłątaja, Wileńska, Konopnickiej, Mickiewicza, Starzyńskiego, al. Wojska Polskiego, Żeromskiego, Krasińskiego, Niedziałkowskiego, Wyspiańskiego, Solskiego, Prusa, Reymonta, Staszica, Sienkiewicza, Kopernika, Wolności, Jagiełły, Anny Łajming, Dominikańska, Mikołajska, Teatralna, Łukasiewicza, Nowobramska, Kowalska, Mostnika, Nullo, Bema, Filmowa, Waryńskiego, Zamenhoffa, Grodzka, Piekiełko, Murarska, Garncarska, Szarych Szeregów, Sądowa, Partyzantów, Św. Ojca Pio, Szkolna, Henryka Pobożnego, Dąbrówki, Curie-Skłodowskiej, Sierpinka, Św. Piotra, Armii Krajowej, Słowińska, Długosza, Podgórna, Żwirki i Wigury, Kilińskiego, Kaszubska;

14-09-2013 OS. WESTERPLATTE:
Bohaterów Westerplatte, Kijowskiego, Kwapisza, Repelowskiego, Trzeciak, Ziei, Szafranka, Łady-Cybulskiego, Czaplińskiego, Posmykiewicza, Bogdanowicza, Aluchny-Emalianow, Sojki, Bytnerowicza, Szarmacha, Hubalczyków, Kosynierów Gdyńskich, Górna, Kalinowa, Wierzbowa, Kasztanowa, Topolowa, Jaworowa, Brzozowa, Jarzębinowa, Akacjowa, Gdyńska;

17-09.2013 OS. NIEPODLEGOŁOŚCI :
11 Listopada, Bora Komorowskiego, Michałowskiego, Sołdka, Frąckowskiego, Herbsta, Kotarbińskiego, Norwida, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Kruczkowskiego, Jastruna, Przybosia, Paukszty, Struga, Małcużyńskiego, Ziemowita, Jagiellońska, Reja, Kochanowskiego, Kadłubka ;

21-09-2013 OS. RYCZEWO:
Cienista, Strumykowa, Sportowa, Lokajskiego, Marusarzówny, Drzymały, Spokojna, Czecha Teligi, Orłowicza, Walasiewiczówny, Olimpijska, Jordana, Wędkarska, Myśliwska, Turystyczna, Łąkowa, Zamiejska, Kaszubska, Na Skarpie, Kusocińskiego, Bauera, Pałubickiego, Malinowa, Sadowa, Owocowa;

24-09-2013 OS. NADRZECZNE:
Poznańska, Poprzeczna, Cecorska, Chocimska, Przemysłowa, Słoneczna, Rybacka, Miedziana, Złota, Żelazna, Rzemieślnicza, Wrocławska, Pomorska, Orkana, Wieniawskiego, Zielona, Węglowa, Paderewskiego, Cicha, Szymanowskiego, Mieszka I, Świętopełka, Chopina, Wita Stwosza, Kasprowicza, Deotymy, Ogrodowa, Polna, Długa, Sygietyńskiego, Płowiecka, Jaracza, Lutosławskiego, Słowackiego, Prosta, Drewniana, Jana Pawła II, Zamkowa, Młyńska;

28-09-2013 OS.KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO:
Chodkiewicza, Zygmunta Augusta, Towarowa, Piotra Skargi, Chrobrego, Żółkiewskiego, Łokietka, Zamojskiego, Banacha, Czarneckiego, Władysława IV, Przemysława II, Jana Kazimierza, Ostroroga, Wazów, Królowej Jadwigi, Modrzewskiego, Jana III Sobieskiego.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz