III Zlot Motocyklowy w Łebie. Największa taka impreza nad morzem

16 sierpnia 2013r. | Drukuj

Po raz trzeci miłośnicy dwóch kółek spotkają się w nadmorskim kurorcie by wspólnie cieszyć się swoją pasją. Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorzy zapowiadają moc atrakcji i dużo rozrywki.

fot. Łukasz Kaźmierczak

fot. Łukasz Kaźmierczak

III Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Łeba 2013 rozpocznie się w piątek 16 sierpnia, a zakończy w niedzielę 18 sierpnia. Impreza odbędzie się przy ul. Tysiąclecia, na placu przy kompleksie sportowym ORLIK.

Zaplanowano konkurencje z nagrodami, koncerty rockowe, wypuszczanie kolorowych lampionów, parady motocyklowe (dzienna i nocna z pochodniami), pokazy fajerwerków, stunt show i inne atrakcje.

Zobacz także: Inwazja stalowych rumaków [ZDJĘCIA] >>

– Czeka na was aleja handlowa ze stoiskami z gadżetami motocyklowymi. Każdy zlotowicz otrzyma w cenie wjazdówki pamiątkowy znaczek, naklejkę, naszywkę, informator zlotowy oraz miejsce na polu namiotowym w centrum Łeby – mówią organizatorzy.

Impreza odbywa się pod oficjalnym patronatem Burmistrza Łeby.


Opublikowano w: LęborkMotoGKPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
Dodaj komentarz