Prawie kilogram marihuany w mieszkaniu

14 sierpnia 2013r. | Drukuj

Prawie kilogram marihuany o wartości ponad 20 tysięcy złotych zabezpieczyli w piątek kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku. W związku ze sprawą zatrzymany został 26 letni mieszkaniec tego miasta. Za handel, posiadanie znacznych ilości środków odurzających zatrzymany słupszczanin usłyszał zarzuty. Na wniosek Policji i Prokuratora słupszczanin na dwa miesiące trafił do aresztu. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

fot. KMP Słupsk

fot. KMP Słupsk

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, z wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową ustalili, że na terenie Słupska przebywa mężczyzna zajmujący się handlem narkotykami. Prowadząc w tej sprawie czynności, śledczy podczas przeszukania mieszkania należącego do 26 letniego słupczanina, zabezpieczyli ukryte w szafach 4 zafoliowane paczki z suszem roślinnym oraz słoik wewnątrz którego znajdowało się 30 poporcjowanych zawiniątek. Badania testerami narkotykowymi potwierdziły, że znajduje się tam blisko kilogram marihuany. Jak wstępnie oszacowali śledczy, z zabezpieczonych narkotyków przestępcy mogliby by wyprodukować nawet kilka tysięcy porcji narkotyków o łącznej wartości ponad 20 tysięcy złotych.

Zatrzymany 26 letni właściciel mieszkania trafiły do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz handel nimi. Decyzją Sadu Rejonowego w Słupsku, na wniosek Policji i Prokuratora wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności W związku ze sprawą śledczy zatrzymali już kolejna osobę. To 18 letni słupszczanin, który jak ustalili policjanci regularnie nabywał narkotyki.

Postępowanie w tej sprawie ma charakter rozwojowy i niewykluczone że dojdzie do kolejnych zatrzymań.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz