Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-letni motocyklista

08 sierpnia 2013r. | Drukuj

17-letni jadący prawidłowo motocyklista zginął w czwartek po południu po zderzeniu z osobowym peugeotem. Do tragicznego wypadku doszło na ul. Hubalczyków, tuż obok szpitala wojewódzkiego w Słupsku. Ranny został także 16-letni chłopak.

Fot. internauta

Fot. internauta

Wszystko wskazuje na to, że kierowca peugeota zagapił się włączając się do ruchu. – Kierowca peugeota wyjeżdżał z osiedlowego parkingu i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo kierowcy motocykla – powiedział Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji.

Jadący prawidłowo motocykl z ogromną siłą uderzył w samochód, który niespodziewanie wjechał na jezdnię. Na miejscu zginął 17-letni motocyklista. Natomiast 16-letni pasażer w ciężkim stanie trafił do szpitala. 38-letniemu kierowcy peugeota, który jest mieszkańcem Słupska,  nic się nie stało.


Opublikowano w: MotoGKPublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz