Znowu mogło dojść do wypadku w Mostach

06 sierpnia 2013r. | Drukuj

Policjanci skierują do sądu sprawę kierującej volkswagenem, która wjechała na przejazd kolejowy w Mostach koło Lęborka w trakcie opuszczania zapór. Kobieta cofając zniszczyła szlaban i odjechała z miejsca zdarzenia. Odpowie za popełnione wykroczenia i będzie musiała zapłacić za uszkodzenia.

Fot. GK

Fot. GK

Znowu groźne zdarzenia na przejeździe kolejowym w Mostach koło Lęborka. Policjanci apelowali o ostrożność i rozwagę przy okazji zachowania kierowcy autobusu. Mężczyzna wjechał na przejazd kolejowy pomimo zamykających się zapór i nie mógł go opuścić. Wówczas tylko szybka reakcja policjanta z Lęborka zapobiegła możliwej katastrofie.

Kolejny tego typu przypadek miał miejsce kilka dni temu. Kierująca volkswagenem kobieta wjechała na przejazd kolejowy przy zamykających się zaporach, cofając zniszczyła zaporę, a gdy przejechał pociąg odjechała z miejsca zdarzenia. Kierująca odpowie za popełnione wykroczenia, a ponadto będzie musiała zapłacić za uszkodzone zapory.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców aby zwracali uwagę na sygnalizację przed przejazdami kolejowymi i stosowali się do niej, a w miejscach gdzie przejazd takowej nie posiada, stosowali się do znaków i przepisów ruchu, które nakazują bezwzględne zatrzymanie się.


Opublikowano w: LęborkMotoGKPolecaneWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz