Zabójca ze Straszyna zatrzymany!

29 grudnia 2010r. | Drukuj

Wieczorem policja zatrzymała w Zblewie 49-latka, który po południu zamordował swoją żonę na jednej z ulic Straszyna. Do tej pory policjanci poszukujący zabójcy blokowali wiele pomorskich dróg w tym obwodnicę Trójmiasta.

Fot. policja

Około godz. 18  policja zatrzymała 49-letniego mężczyznę, który dziś o godzinie 14 zamordował swoją żonę. – Mężczyznę zatrzymała starogardzka policja, która ustaliła, że znajduje się on na jednej z posesji w Zblewie – powiedziała podkom. Joanna Kowalik-Kosińska, z biura prasowego KWP w Gdańsku. – Podejrzany o zabójstwo żony mężczyzna na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Jeden z policjantów oddał kilka strzałów ostrzegawczych. Gdy to nie poskutkowało i mężczyzna dalej uciekał, policjant oddał strzały w jego kierunku. Jedna z kul trafiła mężczyznę w rękę i wówczas udało się go zatrzymać. Teraz  trafił do szpitala w Starogardzie Gdańskim.
Tragedia wydarzyła się dziś ok. godz. 14,  przy ul Starogardzkiej. 36-letnia kobieta jechała samochodem z  matką i 14-letnią córką. Drogę zajechało im inne auto, z którego wysiadł 49-letni mąż ofiary. Podszedł do jej samochodu, wybił szybę i kilkakrotnie dźgnął nożem żonę.  Kobieta zmarła na miejscu. Zabójca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja ustawiła blokady na pomorskich drogach. O godz. 18 udało się zatrzymać sprawcę.


Opublikowano w: Wiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz