Mecz Lechia Gdańsk – FC Barcelona został odwołany

19 lipca 2013r. | Drukuj

„Su­per­mecz” jednak nie odbędzie się, bo  FC Bar­ce­lo­na nie przyjedzie do Gdań­ska na mecz z Le­chią. W piątek po południu Katalończycy odwołali spotkanie. Po­wo­dem  jest re­zy­gna­cja TitoVi­la­no­vy z funk­cji szko­le­niow­ca pierw­sze­go ze­spo­łu spo­wo­do­wa­na na­wro­tem no­wo­two­ru.

Fot. GK

Fot. GK

Prezydent klubu Sandro Rosell poinformował w piątek o rezygnacji TitoVi­la­no­vy z funk­cji szko­le­niow­ca Barcelony oraz z przyjazdu piłkarzy na towarzyski mecz z Lechią w Gdańsku.

– Spotkaliśmy się z piłkarzami i zdecydowaliśmy, żeby nie grać w sobotę w Polsce, ponieważ nie ma odpowiedniego klimatu, aby to uczynić – powiedział prezydent katalońskiego klubu. Sandro Rosell wyjaśnił, że z powodu złego stanu zdrowia Vilanova nie pogodzi leczenia i prowadzenia pierwszej drużyny. Osoba nowego trenera najwcześniej zostanie przedstawiona w przyszłym tygodniu. Według doniesień mediów szkoleniowiec Barcy dziś rano przedstawił smutną dla klubu wiadomość o nawrocie choroby. Ma on raka ślinianki.

Na razie nie wiadomo w jaki sposób problem rozwiążą organizatorzy meczu. Wiadomo, że na stadion PGE Arena miało przybyć 34 tysiące kibiców piłki nożnej. Najprawdopodobniej organizatorzy imprezy zwrócą pieniądze za bilety.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz