Chciała zaoszczędzić i zmieniła cenę na metce

17 lipca 2013r. | Drukuj

Za oszustwo odpowiedzą dwie słupszczanki, które w Słupsku w jednym z hipermarketów zamieniły metki z cenami produktów. Jednym ze sprawców okazała się pracownica sklepu, która naklejając ceny z tańszych produktów, chciała zyskać ponad 300 złotych. Tego rodzaju działanie jest oszustwem i przestępstwem, za które kodeks karny przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Słupsk

fot. KMP Słupsk

Pracownik monitoringu jednego ze słupskich sklepów odzieżowych zwrócił uwagę na podejrzane zachowanie sprzedawczyni. Kobieta miała przeklejać ceny z produktów tańszych na droższe i w ten sposób oszukała sklep na ponad 300 złotych. Jak się okazało sprzedawczyni miała wspólniczkę, z którą wcześniej zaplanowała ten proceder. 19 letnia sprzedawczyni jak i jej 30 letnia znajoma, wyjaśniły policjantom okoliczności oszustwa i twierdziły, że był to jednorazowy czyn. W trakcie przeszukania w mieszkaniu sprzedawczyni zatrzymano odzież pochodzącej z tej transakcji. Teraz policjanci przeglądając zapis sklepowego monitoringu ustalać będą czy faktycznie kobiety w ten sposób nie dokonały innych przestępstw.

Zatrzymane słupszczanki usłyszały zarzuty oszustwa. Grozi im kara nawet do 8 lat więzienia.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz