Wandal ze Słupska w rękach policji

17 lipca 2013r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska zatrzymali mężczyznę, który krzesłem wybił szybę w samochodzie i pobił jego właściciela. Sprawcą okazał się 21 letni słupszczanin. Pokrzywdzony wycenili już straty na kwotę 1 tyś złotych. Zatrzymany w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał już zarzuty zniszczenia mienia i uszkodzenia ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia.

fot. policja

fot. policja

Policjanci w Słupsku otrzymali zgłoszenie o szarpaninie pomiędzy dwoma mężczyznami na ulicy Wolności. Natychmiast pojechali we wskazywane miejsce i od razu zauważyli chwiejącego się na nogach opartego o kiosk mężczyznę. Jak się okazało był to pokrzywdzony, który jak tłumaczył Policjantom zaatakowany został przez młodego mężczyznę. Sprawca próbował wymusić od niego pieniądze i kiedy spotkał się z odmową zaatakował słupszczanina. Zaczął go bić pięściami po całym ciele, a następnie uciekając z miejsca zdarzenia krzesłem wybił szybę w jego samochodzie. Pokrzywdzony opisał rysopis i wskazał kierunek ucieczki sprawcy. Niedługo po tym Policjanci patrolujący pobliski teren zauważyli poszukiwanego sprawce. Okazał się nim 22 letnim słupszczanin. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy- został umieszczony w policyjnym areszcie. Sprawca został już przesłuchany i usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz uszkodzenia ciała. Grozi mu kara do 8 lat więzienia.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz