Prezydent w Swołowie. Podziwiał pomorską wieś

16 lipca 2013r. | Drukuj

Bronisław Komorowski odwiedził we wtorek po południu Ustkę i skansen wsi pomorskiej w Swołowie koło Słupska.   Prezydent  zakończył dwudniową wizytę na Pomorzu Środkowym i wrócił do swej letniej rezydencji na Helu.

Fot. GK

Fot. GK

Swołowo było ostatnim etapem wizyty Prezydenta Bronisława Komorowskiego na Pomorzu Środkowym. Po wizycie w Łebie, Klukach i Ustce udał się do skansenu w podsłupskim Swołowie. Tam spotkał się z samorządowcami i mieszkańcami zabytkowej miejscowości. Prezydentowi przez cały dzień towarzyszyła matka. W delegacji uczestniczył także przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Jan Dworak oraz ministrowie z kancelarii Prezydenta.

Fot. GK

Fot. GK

– To piękne miejsce, warte odwiedzenia – powiedział Bronisław Komorowski kosztując  produkty regionalne j kuchni. Prezydent spróbował nawet miejscowej nalewki z dzikiego bzu. Po spotkaniu w Swołowie odleciał śmigłowcem do swej letniej rezydencji na Helu.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz