Active Summer z Radiem ZET w Łebie

16 lipca 2013r. | Drukuj

Już jutro w Łebie rozpocznie się Active Summer z Radiem ZET. Wszyscy, którzy chcą aktywnie spędzić czas nad morzem powinni zjawić się na plaży wschodniej A (okolica Costa Dorada).

mat.prasowe

mat.prasowe

Active Summer z Radiem ZET to koncepcja zdrowego i aktywnego wypoczynku podczas wakacji. Akcja ma na celu zachęcenie do ruchu na świeżym powietrzu. Eksperci będą pokazywać jak ćwicząc można poprawić stan ciała i umysłu. Te informacje będą zawarte również w cyklu filmów zamieszczonych na stronie internetowej Radia ZET przeznaczonych dla tych, którzy nie mają możliwości wypoczywać na polskim wybrzeżu.

Active Team prowadzący zajęcia będzie w Łebie od środy do niedzieli. Na te dni przygotowany jest specjalny format imprezy. W ciągu całego dnia przewidywane są trzy bloki aktywności.

Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 9.30 tzw. „śniadaniem mistrzów” czyli pojedynkiem rodzin polegającym na jak najszybszym rozłożeniu miejsca do plażowania. Następnie są zajęcia fitness na dobry początek dnia. Drugi blok trwający od godziny 10.00 do 16.00 to aktywności sportowe z nagrodami.  O 17.00 odbędą się zajęcia fitness, które przygotowano z instruktorami Pure Jatomi. Więcej informacji na stronie http://www.radiozet.pl/Polecamy/Active-Summer/Wiadomosci/O-akcji-Active-Summer

 


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz