Prezydent Komorowski odwiedzi Pomorze

15 lipca 2013r. | Drukuj

Dziś prezydent Bronisław Komorowski zawita na Pomorze. Głowa państwa odwiedzi Łebę, Ustkę, Kluki i Swołowo. W naszym regionie spędzi dwa dni.

Fot. Paweł Dąbrowski

fot. Paweł Dąbrowski – archiwum

Jacht z Prezydentem na pokładzie przybije do portu rybackiego, przy ul. Abrahama w Łebie, około godziny 16:00. Jednym z punktów programu wizyty w tym mieście jest przemarsz w kierunku Alei Prezydentów RP, gdzie odciśnięte są dłonie wszystkich prezydentów RP. Odcisk dłoni Bronisława Komorowskiego burmistrz Łeby wraz przedstawicielami miasta pozyskał dwa lata temu podczas wizyty w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Co roku jedną z najstarszych ulic miasta, gdzie znajduje się pierwsza i jedyna w Polsce Aleja Prezydentów RP, odwiedzają duże rzesze turystów.

 W tej chwili trwają ostatnie przygotowania do wizyty prezydenta Komorowskiego na Pomorzu. Według wstępnych ustaleń zarówno w Łebie jak i w Ustce planowane są spotkania prezydenta z mieszkańcami i turystami.

Do Kluk i Swołowa prezydent Komorowski przyjedzie w związku z jubileuszem pięćdziesięciolecia skansenu.


Opublikowano w: LęborkPublicystykaWiadomości
Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz