Kilogram marihuany w Redzie. Mężczyzna trafił do aresztu

25 czerwca 2013r. | Drukuj

Ponad kilogram marihuany i blisko 200 gram amfetaminy zabezpieczyli policjanci w Redzie. Zatrzymali także 37-letniego mężczyznę, u którego znaleziono narkotyki. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wkroczyli w miniony weekend  do jednego z mieszkań w Redzie. Z informacji, które zebrali w trakcie rozpracowywania środowiska związanego z przestępczością narkotykową wynikało, że w tym mieszkaniu mogą się znajdować znaczne ilości narkotyków.

Fot. Policja

Fot. Policja

W środku policjanci zastali dwóch kompletnie zaskoczonych mężczyzn. W trakcie przeszukania potwierdziły się informacje- w plecaku znaleźli  ponad kilogram marihuany oraz  prawie 200 gram amfetaminy. Zabezpieczyli także gotówkę i szereg innych przedmiotów na poczet ewentualnych przyszłych kar i grzywien.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że narkotyki należały do 37-letniego mężczyzny. W związku z tym został on zatrzymany. Drugi z mężczyzn po przesłuchaniu został zwolniony. Zatrzymany  usłyszał od prokuratora zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności. W niedzielę sąd zdecydował, że najbliższe 3 miesiące spędzi on w areszcie.


Opublikowano w: TrójmiastoWejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz